Spring menu over og gå til indholdVend tilbage til forsidenGå til vores guide for tilgængelighed

Kontakt


Maria Kavita Nielsen
Direktør og grundlægger
m: 26 11 71 83
e: maria.kavita@myob.dk

Anders Zorck
Administrationschef
m: 26 11 67 46
e: anders.zorck@myob.dk

Britt Boye Nyvang
Projektleder
m: 26 77 86 61
e: britt.nyvang@myob.dk


Sanja Hegelund
Kommunikationskoordinator
m: 28 92 89 98
e: sanja.hegelund@myob.dk


Mette Melchjorsen
Projektkoordinator // MYOB Programmet
m: 26 77 86 62
e: mette.melchjorsen@myob.dk

Jesper Kehlet Hansen
Projektkoordinator // MYOB Programmet
m: 60 18 29 59
e: jesper.kehlet.hansen@myob.dk

Amalie Thygesen
Projektmedarbejder // MYOB Programmet
m: 26 77 86 64
e: amalie.thygesen@myob.dk

Line Renner Jensen
Projektmedarbejder // MYOB Programmet
m: 26 77 86 60
e: line.jensen@myob.dk


Mads Oustrup
Projektkoordinator // MYOB Akademiet
m: 26 77 86 63
e: mads.oustrup@myob.dk

Astrid Brandt
Projektmedarbejder // MYOB Akademiet
m: 26 84 52 42
e: astrid.brandt@myob.dk

Nicolas Busch
Projektmedarbejder // MYOB Karrierenetværket
m: 26 83 85 93
e: nicolas.busch@myob.dk


Ivalu Nørreslet Rex
Projektleder // MYOB Grønland
m: +299 28 58 90
e: ivalu.rex@myob.dk